Často kladené otázky

Co poskytujeme návštěvníkům?

Hledáte kvalitní mateřskou školu, základní školu, gymnázium či univerzitu ve Vašem blízkém okolí? Nabízíme Vám seznam škol po celé České republice. U každého subjektu podáváme veškeré důležité informace, jako je adresa, kontakt, druh poskytovaných služeb a otevírací doba.

Jak zaregistrovat Vaší školu?

Registrace je jednoduchá. Stačí klinkout na kolonku REGISTROVAT INSTITUCI, vyplnit požadované údaje, následně zaškrtnout veškeré Vámi poskytované služby a kategorii, kde se má Vaše škola zobrazit. . Do 24hodin se Vám ozve asistent, který si s Vámi domluví další postup a v době do 48hodin se Vaše škola zobrazí.

Kolik to stojí?

Naše služby jsou odstupňovány dle ceníku, který Vám bude zaslán na Váš e-mail poté, co dokončíte registraci. 

Jaké jsou výhody?

Výhody spočívají v tom, že škola bude na očích - dozví se o ní více lidí. katalog-skol.cz se umisťuje v předních pozicích na klíčová slova - škola, mateřská škola, základní škola, vysoká škola. Pomůžeme Vám tímto zviditelnit Vaši školu a najít další potencionální klienty.

TOP HomePage, TOP5 & NÁŠ TIP

TOP HomePage jsou instituce, které se zobrazují na hlavní stránce - jsou vidět na prvních místech.

TOP5 je 5 institucí, které se zobrazují první v ředě v sekci DLE REGIONU a v sekci DLE SLUŽEB.

NÁŠ TIP zobrazuje 2 nejlepší instituce v České republice v sekci DLE REGIONU a DLE SLUŽEB - Vaše škola bude vždy na očích!

Chcete aby se Vaše škola zobrazovala na těchto výsadních místech? Objednejte si službu TOP HomePage, TOP5 či službu NÁŠ TIP. Cena dle ceníku.

Jak vybrat tu správnou školu?

Možnosti hledání v katalogu škol jsou nepřeberné. Na výběr je filtrování podle krajů, měst, ale i výkonu či pomocí fulltextového vyhledávání.

Proč využívat náš katalog škol?

Výhodou našeho katalogu je přehlednost a jednoduchost. Můžete si snadno zjistit jaké služby Vámi hledaná škola poskytuje, jaká je otevírací doba či využít možnost porovnat si služby více škol a zvolit si tu, která bude splňovat veškeré Vaše požadavky.

Zprostředkovává společnost SEO -SITE:COM s.r.o. klienty?

Ne. Společnost SEO -SITE:COM s.r.o. se nezabývá zprostředkováním klientů a není ani zprostředkovatelská agentura. Služby společnosti SEO -SITE:COM s.r.o. nejsou, nebyly a nebudou placeny od provize za zprostředkování.

Zabýváme se provozem a vývojem webových portálů, aplikací a online marketingu. Tyto služby jsou vždy zpoplatněny fixní jednorázovou částkou. Návštěvníkům, kteří navštěvují portály společnosti doporučujeme konkrétní subjekty pomocí webových profilů a to samé děláme i při přímém telefonickém nebo emailovém oslovení zájemcem o služby. Doporučíme vždy konkrétný subjekt, který nejvíc splňuje parametry poptávajícího.

Zprostředkování, se kterým se můžete u nás potkat je pouze zprostředkování poptávek po službách (ne klientů!), k čemuž slouží formuláře a kontaktní linky pro návštěvníky portálů.

 

PROČ BÝT U NÁS V KATALOGU?

- VÝJIMEČNÝ PROJEKT

- EFEKTIVNÍ VYHLEDÁVÁNÍ DLE REGIONU, DLE SLUŽEB A DLE NÁZVU

- ORIGINÁLNÍ ZPRACOVÁNÍ

- PRVNÍ STRÁNKY VYHLEDÁVAČŮ

- VLASTNÍ ÚČET

- MOŽNOST VKLÁDAT AKTUÁLNÍ INFORMACE

- TELEFONICKÁ PODPORA

- PLNĚ SAMOSTATNÁ WEBOVÁ PREZENTACE

- AUTOMATICKÝ PŘEKLAD PROFILU DO 4 JAZYKŮ

- REFERENCE A ČLÁNKY

- NAPOJENÍ NA DALŠÍ PROJEKTY

- NEJNIŽŠÍ CENA ZA ZÁPIS

- NOVÉ ZAKÁZKY

- TRANSPARENTNÍ JEDNÁNÍ A INDIVIDUÁLNÍ PŘÍSTUP

- A MNOHEM VÍCE...

 

Co mi přinese zápis do Katalogu-skol.cz?

Zápis do Katalogu-skol.cz Vám zajistí kvalitní prezentaci na profesním portálu s vysokou návštěvností. Budete vidět. Náš projekt vznikl a byl vytvořen právě pro Vás. Základním atributem Katalogu-skol.cz je zaměření na veškeré obory a typy škol. Školám, kteří nemají vlastní webovou prezentaci, zajistíme kvalitní webovou prezentaci s pevnou URL adresou, kterou lze umístit na vizitky. Školám, kteří mají vlastní webové stránky, zajistíme propojením vlastních webových stránek s našim Katalogem, vyšší návštěvnost.

Jaký je základní rozdíl Katalogu-školu.cz oproti jiným reklamním/inzertním serverům?

katalog-skol.cz je profesní portál. Návštěvníci našeho portálu nás mohou navštívit především na základě klíčových slov, která je přímo nasměrují na portál. 

Garantujete počet klientů?

Počet klientů, které lze přes katalog-skol.cz zajistit nelze garantovat. Počet zákazníků který se na Vás může přes Katalog-skol.cz obrátit je dán faktory jako je návštěvnost, specifika Vašich služeb, cena poskytovaných služeb a lokalita, ve které se nacházíte. Dále také kvalita vytvořeného profilu.

Proč je cena za poskytované služby tak vysoká?

Cena za poskytované služby koresponduje s několika faktory:

1, poskytovaný servis, včetně osobního asistenta, klientské linky zdarma

2, absence reklam, které by odváděly pozornost návštěvníků portálu

3, investice do optimalizace pro vyhledávače

Jak lze s Vámi navázat spolupráci? To za mnou někdo přijede? Pošlete mi něco, abych to mohl(a) podepsat?

Smlouvy standardně uzavíráme ústně na základě dohody, ve které specifikujeme zejména: Jméno (firmu, název) osoby, které bude vytvářen profil katalogu. Kompletní fakturační, korespondenční údaje a údaje o provozovně objednatele. Dále seznam nabízených služeb, délku zápisu, lokalitu, údaje pro doručení. Dále zopakujeme kompletně naši nabídku a poprosíme Vás o výslovný souhlas. Tímto je smlouva podle Obch. Zákoníku uzavřena. 

Našim klientům důvěřujeme. Předpokládáme, že dané slovo má větší váhu než papír.

Jak mohu editovat profil?

Profil lze editovat jak na základě přihlašovacího loginu a hesla, tak prostřednictvím osobního asistenta, který je každému registrovanému přidělen. Můžete jej také editovat tak, že se na nás obrátí na klientské lince 800 787 800, kde našemu pracovníkovi sdělíte požadavky pro editaci.

Budu muset něco platit za editaci profilu?

Ne, nebudete muset platit žádné další poplatky. Editace profilu je zcela zdarma.

Cena je s DPH, nebo bez DPH?

Všechny ceny jsou uváděny bez DPH.

Cena je uváděna pro registraci do jedné kategorie (DLE SLUŽEB)?

Cena je uváděna pro registraci do všech kategorií.

Jak jsou řazeny jednotlivé profily?

Profily jsou řazeny chronologicky. Později vytvořený profil má nižší pozici.

Mohu nějak ovlivnit pozici na Katalogu?

Ano, prostřednictvím objednání služby TOPování.

Mohu být zařazen do více okresů?

Ano. Dle platných obchodních podmínek.

V čem je Katalog-škol.cz výjimečný?

Katalog-skol.cz je všeobecně zaměřený, nicméně ryze určen pro školské institucel. Jsou zde registrována pouze školská zařízení a instituce nejblíže související se školstvím.

Každá registrovaná škola obdrží webový prostor, pomocí kterého jí je zajištěna efektivní komunikace na obchodní ale i na odborné úrovni. Každý profil je díky unikátní architektuře Katalogu plnohodnotnou webovou prezentací včetně ovládacího CMS rozhranní a statické adresy. Díky průběžné práci našich programátorů je prosazování jednotlivých profilů často mnohem úspěšnější, než je tomu v případě domovských stránek zapsaných společností. Součástí služby je i technická podpora na bezplatné telefonické lince včetně možností editace zápisu a průběžná práce našeho týmu programátorů na indexaci jednotlivých profilů.

Mám vlastní webovou stránku, bude i tak pro mne Katalog – škol přínosem?

Zajisté! Katalog – škol je navržen dle nejnovějších standardů, a tudíž je jeho indexace ve vyhledávačích nadprůměrná. Celý katalog je průběžně indexován na hesla z oblastí školství vždy v kombinaci s okresním městem. Máte-li již vlastní stránky, je možné je s profilem „prolinkovat“, čímž zvýšíme počet zpětných odkazů Vaší stránky a tudíž i jí dopomůžeme v lepším zviditelnění ve vyhledávačích, jako jsou např. Seznam.cz a Google.com. Dalším přínosem je zajisté možnost odborné diskuze mezi zapsanými subjekty navzájem.

Kolik to stojí?

Ceník Vám zašleme na vyžádání e-mailem. Cena je konečná, čili pokud budete mít zájem, bude zahrnovat veškerou práci programátorů s vytvořením a správou profilu, navázáním profilu na domovskou stránku společnosti pro její lepší zobrazování ve vyhledávačích a v neposlední řadě i neomezenou aktualizaci profilu po danou dobu a to i pomocí bezplatné telefonické linky. Nehrozí Vám tak žádné skryté poplatky ani za prokliky, vedení ani aktualizaci profilu. Smlouva navíc garantuje formou možné prolongace zajištění stávajících obchodních podmínek jedno následující období bez ohledu na vývoj cen registrací v následujících obdobích.

Jsem velice zaneprázdněn/a a nemám čas na tvorbu stránek.

Protože chápeme, že čas znamenají peníze, trvá zřízení profilu v průměru 3 až 5 minut času. Stačí si přes email info@katalog-skol.cz domluvit termín, kdy Vás bude telefonicky kontaktovat náš obchodní zástupce a v daném termínu pouze upřesnit podrobnosti daného zápisu. My poté vše uděláme za Vás a následně Vám zašleme email s odkazem na již vytvořený profil, vygenerované přihlašovací údaje a kontaktní informace na naše programátory. Následnou aktualizaci profilu můžete provést nejen osobně přes CMS rozhraní ale i telefonicky přes naši bezplatnou technickou podporu. Jedná se tedy o nejflexibilnější a časově nejméně náročný projekt na českém internetu.

Kdo jsme?

Informace naleznete ZDE.

 

VŠEOBECNÉ OBCHODNÍ PODMÍNKY